AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
druk flag reklamowych
maszty flagowe
Pendrive reklamowe

Maszty Aluminiowe Przenośne - Windery

Opis ogólny:
       
       Przenośny, efektywnie eksponujący flagę maszt aluminiowy. Lekkie i tanie rozwiązanie - do zastosowania praktycznie w   każdym miejscu i o każdym czasie.   Maszty przenośne zwane również masztami plażowymi lub masztami typu winder dostępne są w naszej standardowej ofercie w dwóch rodzajach -  Winder Alu oraz Winder Wing. Maszty produkowane są w Polsce nie w Chinach.

      Maszty Winder Alu w standardowej ofercie dostępne są  w trzech wysokościach: 2,0 m, 3,1 m oraz 4,2 m.
Maszty przenośne Wider Wing, natomiast dostępne są w standardowej ofercie w dwóch wysokosciach: 2,8 m oraz 3,9 m. Inne wysokości dostępne są tylko po wcześniejszym potwierdzeniu i wcześniejszej wycenie.
     Maszt przenośny Winder ALU o wysokości 2,0 metrów składa się z 3 elementów, a flaga reklamowa, aby pasowała  na ten maszt musi być zaprojektowana na specjalnym  wykrojniku dostępnym w materiałach do pobrania i musi mieć wymiar  80 cm na 160 cm. Maszt przenośny Winder ALU o wysokości 3,1 m składa się z 4 elementów,  a pasująca na niego flaga reklamowa produkowana jest w wymiarach 80 cm na 250 cm. Maszt przenośny Winder Alu, zwany również plażowym  o wysokości 4,2 m składa się z 5 elemetów, a  flaga reklamowa do tego masztu drukowana jest w wymiarach 80 cm x 350 cm.

  
     Maszt przenośny  Winder Wing o wysokości 2,8 metra  składa się z czterech elementów, a flaga reklamowa również musi zostać zaprojektowana na specjalnym wykrojniku i musi mieć wymiary 90 cm na 235 cm. W przypadku masztu przenośnego Winder Wing o wysokości 3,9 metra musimy wydrukować flagę o wymiarach 90 cm na 330 cm. Maszt o tej wyokości składa się natomiast z 5 elementów.

 
Pliki do pobrania: