AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
druk flag reklamowych
maszty flagowe
Pendrive reklamowe

Maszt Aluminiowy Składany - Standard

Opis ogólny:
Maszty flagowe składane w wersji Standard są ciekawą i ekonomiczną propozycja na maszty reklamowe, które mają eksponować flagi w czasie imprez na otwartym powietrzu. Maszty te są lekkie i nieproblematyczne w kwestii transportu.  Pełna ekspozycja flag reklamowych wymaga odpowiednich warunków atmosferychnych, a mianowicie wietrznej pogody.

Maszt flagowy, składany wykonany jest w zależnosci od jego wysokości  z jednej lub kilku cylindrycznych profili aluminiowych o tych samych średnicach połączonych ze sobą na zasadzie wcisku, tzn. górna część dolnego segmentu przewężona jest do średnicy wewnętrznej dolnej części segmentu górnego. Pozwala to na rozbudowywanie (nakładanie) kolejnych segmentów masztu uzyskując maksymalna wysokość 6,5 m przy średnicy masztu na całej długości 50mm.

W wersji STANDARD flaga wznoszona jza pomocą linki, która mieści się na zewnątrz masztu. Linka związywana jest na knadze węzłem żeglarskim.