AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
maszty flagowe
STOJAKI FLAGOWE GABINETOWE I ZEWNĘTRZNE

Balony reklamowe w wersji BETA

Opis ogólny:
Balony reklamowe w wersji BETA dostępne są w identycznych wysokościach jak balony reklamowe w wersji ALFA. Balony reklamowe w wersji BETA swoją nazwę zawdzięczają kształtowi czaszy balonu.  Poszycie balonów reklamowych w wersji BETA wykonywane jest z tkaniny poliestrowej, która  następnie powlekana jest PCV. Kolor poszycia można wybrać z standardowej palety kolorow poszyć balonów reklamowych, która jest dostępna poniżej. 
    Szary pas na wizylalizacji balonu reklamowego w wesji beta określa powierzchnię pasa reklamowego, na którym to można nadrukować nazwę firmy, adres strony www czy też pełną grafikę z hasłami reklamowymi włącznie.  Istnieje mozliwość zadruku całej powierzchni balonu reklamowej w wersji BETA. W przypadku zainteresowania taką opcją prosimy o zamieszczenie tej informacji w mailu juz na etapie zapytania. Druk grafiki wykonywany jest metodą druku solwentowego na białej tkaninie, która nastęnie jest zabezpieczana laminatem.

W zestawie otrzymują Państwo:

- poszycie balonu
- wentylator 230 V
- komplet szpilek i kotew
- młotek
- praktyczną torbę transportową
- instrukcje obsługi

 
Balon reklamowy BETA o wysokości 2 m - Numer katalogowy RBA0020
Balon reklamowy BETA o wysokości 3 m - Numer katalogowy RBA0021
Balon reklamowy BETA o wysokości 4 m - Numer katalogowy RBA0022
Balon reklamowy BETA o wysokości 5 m - Numer katalogowy RBA0023
Balon reklamowy BETA o wysokości 6 m - Numer katalogowy RBA0024
Balon reklamowy BETA o wysokości 8 m - Numer katalogowy RBA0025
Balon reklamowyBETA o wysokości 10 m - Numer katalogowy RBA0026